Компанія ВинВинБуд пропонує якісні сонячні панелі для будинку. Ціни від виробників, запропоновані компанією, вас більш ніж задовольнять, адже ціна на сонячні панелі, термін окупності й вартість, які Україна пропонує від одного бренду може буди завищена в декілька разів. Вставнолювати обладнання також пропонуємо тільки у перевірених постачальників, які працюють напряму с виробниками, в кого є сертифікат на продукцію, гарантія, а також гарантія на свою роботу.

Ми пропонуємо тільки високоякісний сонячні панелі, купити комплект для дому, виробництва, малого бізнесу ви можете, подзвонивши нашим менеджерам, які проконсультують вас з будь-яких питань по встановленню та придбанню обладнання для автономних СЕС.

Китай

SUNTECH Power Unlimited
Suntech - китайська компанія, яка займає лідируюче місце у виробництві сонячних панелей в світових масштабах.

Полікристалічні

Фотомодулі, які переробляють сонячну енергію. Вони застосовуються для забезпечення альтернативною енергією житлових будинків, офісних приміщень, баз відпочинку, готелів. Матеріал рамки - алюміній.

Переваги фотомодулів: Полікристалічні панелі зазвичай дешевше монокристалічних. Ціна може відрізнятися на 20% на користь полікристалічних панелей.

Основні характеристики модуля від Suntech Unlimited:

 • Панель відрізняється високою ефективністю (ККД - 16,2% і більше).
 • Потужність батареї в дуже ясний сонячний день (світловий потік 1000 Вт / м2) становить 270-330Вт.
 • Початкова продуктивність зберігається до одного року. Потім потужність падає близько 0.7-1% на рік.
 • Діапазон робочих температур модуля варіює від -40 ° С до + 65 ° С.
 • Панель важить 18-25 кг. Займає площу 1,65м2 або 2.0м2 (висота - 1,65м або 2.0м, ширина - 0,98 м).

 Фотоелектричний модуль може використовуватися для наземних і дахових сонячних електростанцій.

Монокристалічні

Відмінне рішення для автономного електропостачання дач, котеджів і віддалених об'єктів, постійним або змінним струмом за допомогою інвертора.

Сонячні фотомодулі є одним з кращих співвідношень ціна/якість.

Матеріал рамки - алюміній.

SUNTECH Power Unlimited

Сонячні фотомодулі виготовлені з монокристалічного кремнію, завдяки чому мають однорідний колір, підвищену зносостійкість і продуктивність. Вони складаються з 60-ти або 72-х фотоелементів, в кожному з яких п‘ять струмопровідних шин (технологія 5ВВ). Вся конструкція поміщена в раму з анодованого алюмінію.

Основні характеристики:

 •  Стійкість до сильних поривів вітру, снігових навантажень.
 •  Захист від утворення тріщин, гарячих точок.
 •  Висока антикорозійна стійкість.
 •  Широкий діапазон робочої температури - від -40 до +85 градусів.
 •  ККД - 17% і більше.

Також компанія має зарекомендовані якісні двосторонні (BIPV) фотомодулі типу скло/скло (glass/glass) потужністю 290-360Вт із гарантією 30 років та ККД 18,2-19,0%.

Унікальна технологія із використанням «робочої» тильної сторони панелі забезпечує до 30% приросту генерації, в залежності від покриття під модулем — трава, грунт, щебінь, бетон, і т.д., але найкращим покриттям є біла мембранна тканина, що забезпечить найкраще відбиття сонячних променів та потрапляння їх на тильну (робочу) сторону панелі.

Модулі можуть бути розміщені на даху або опорній наземній конструкції. Панелі підходять для автономної і мережевий сонячної електростанції. Використання сонячних фотомодулів Longi solar під «зелений» тариф перетворює покупку в вигідну інвестицію.

Бюджетний варіант:

Фотомодулі створюються під жорстким керівництвом Британських інвесторів та згідно їх нормам.
K-SOL ASM-6P 325Wp

Німеччина

SHARP

Модулі виготовлені в Німеччині японською корпорацією SHARP - світовим лідером у сфері нових винаходів і технологій. Розробкою обладнання для сонячної енергетики компанія займається понад 50 років.

Фотомодулі SHARP є оптимальним рішенням як для мережевих, так і автономних систем. 

Сонячна панель має пористу структуру, виготовлена ​​з різноспрямованих кремнієвих кристалів. Від ушкоджень панель захищає загартоване скло з низьким вмістом заліза. Така поверхня здатна витримувати велике снігове тиск (5400 Па) і механічне навантаження (2400 Па). Сонячна панель поміщена в легку і надміцний раму з анодованого алюмінієвого сплаву. Надійний захист контактів та начинки фотомодуля забезпечує розподільча коробка з рівнем захисту IP67.

Монокристалічні

Монокристалічні фотомодулі, як правило, більш ефективні, ніж полікристалічні модулі.

Якщо номінальна потужність полікристалічних модулів складе 270-340 Вт, то монокристалічні сонячні батареї мають номінальну потужність 280-360 Вт. Як бачимо, різниця складає до 5%.

Переваги монокристалічних сонячних фотомодулів:

 • Фотоелектричні панелі мають високі показники ефективності. Ефективність монокристалічних сонячних панелей, як правило, становить 17-20%.
 • Монокристалічні сонячні панелі займають меншу площу.
 • Довгий термін експлуатації - 25 років на монокристалічні сонячні панелі.
 • Генерують більше енергії, ніж аналогічної потужності полікристалічні сонячні панелі в умовах прямого потрапляння сонячних променів. Проте полікристалічні панелі мають переваги над монокристалічними в умовах низької освітленості, тобто у хмарну погоду.
Серія SHARP NUSC

Серія SHARP NUSC

Серія SHARP NQR

Серія SHARP NQR

Полікристалічні

Полікристалічні зазвичай дешевше ніж монокристалічні сонячні панелі для будинку. Ціни. Можуть відрізнятися на 20% на користь полікристалічних панелей.

Основні характеристики модуля від Sharp Solar:

 • Панель відрізняється високою ефективністю (ККД - 16,2% і більше).
 • Потужність батареї в дуже ясний сонячний день (світловий потік 1000 Вт / м2) становить 270-360Вт.
 • Початкова продуктивність зберігається до одного року. Потім потужність падає близько 0.7-1% на рік.
 • Діапазон робочих температур модуля варіює від -40 ° С до + 85 ° С.
 • Панель важить 18-25 кг. Займає площу 1,65м2 або 2.0м2 (висота - 1,65м або 2.0м, ширина - 0,98 м).

 Фотоелектричний модуль може використовуватися для наземних і дахових сонячних електростанцій.

Серія SHARP ND-RJ

Серія SHARP ND-RJ

SHARP ND-RJ260| 260Wp

SHARP ND-RJ265| 265Wp

SHARP ND-RJ270| 270Wp

ALEO SOLAR

Компанiя виробляє сонячні батареї у Німеччині з 2001 року. Ефективність та надійність є головними пріоритетами. З моменту створення компанiя працює над популяризацією сонячної енергії в глобальному масштабі, зберігаючи цінності спільноти клієнтів. 

Високу продуктивність модулі придбали завдяки унікальному поєднанню інноваційних компонентів, що роблять продукт більш ефективним. Не залежно від щільності туману або вологості, високих сніжних навантажень або сильного вітру, модулі забезпечують довгострокову високоенергетичну продуктивність навіть в екстремальних умовах. Ціна на сонячні панелі, термін окупності та вартість Україна пропонує варіативний, але слід приділяти більше уваги якості та функціонуванню обладнання.

Якість модулів ALEO SOLAR постійно перевіряється і підтверджується незалежними інститутами.

Гарантія на продуктивність ALEO SOLAR – 25-30 років. Залежно від типу кремнієвих фотоелектричних панелей можна розділити на: монокристалічні, полікристалічні та аморфні.

Суттєвою перевагою продукції ALEO SOLAR є можливість придбати сонячні фотомодулі, що замінюють дах, тобто виконують функцію дахового покриття. Ця продукція користується великою популярністю в європейських країнах та доводить свою найвищу якість із гарантією 30 років вже багато років. Також компанія має зарекомендовані якісні двосторонні (BIPV) фотомодулі типу скло/скло (glass/glass) потужністю 290-315Вт із гарантією 30 років та ККД 18,2-19,0%.

Унікальна технологія із використанням «робочої» тильної сторони панелі забезпечує до 30% приросту генерації, в залежності від покриття під модулем — трава, грунт, щебінь, бетон, і т.д., але найкращим покриттям є біла мембранна тканина, що забезпечить найкраще відбиття сонячних променів та потрапляння їх на тильну (робочу) сторону панелі.

Монокристалічні

Фотоелектричні модулі є основним компонентом конструкції будь-якої сонячної системи. Вони використовуються для перетворення сонячної енергії в електрику у вигляді постійного струму.
Основним матеріалом для виробництва модулів є кремній.

Якiсть перевіряється з відмінними результатами в жорстких умовах.

Гарантія на продуктивність ALEO SOLAR – до 30 років.

Забезпечення довгострокової високоенергетичної продуктивності навіть в екстримальних умовах.

Модулі можуть використовуватися для наземних і дахових сонячних електростанцій.

Solar World

Сонячні панелі Solar World перетворюють сонячне світло в електроенергію і з їх допомогою Ви зможете забезпечити себе постійним безперебійним функціонуванням всіх електроприладів у Вашій оселі. Поставляються одним з кращих виробників Німеччини, є сертифікованим продуктом, який проходить постійне тестування в жорстких умовах. Також Solar World відповідають найвищим вимогам європейських стандартів і є екологічно безпечними у використанні. Такі сонячні панелі купити комплект для дому (ціна від виробників), ви можете в компанії The Sun.

А також мають унікальні двосторонні (BIPV) фотомодулі типу скло/скло (glass/glass) із гарантією 30 років та потужністю 290-300Вт. Унікальна технологія із використанням «робочої» тильної сторони панелі забезпечує до 30% приросту генерації, в залежності від покриття під модулем — трава, грунт, щебінь, бетон, і т.д., але найкращим покриттям є біла мембранна тканина, що забезпечить найкраще відбиття сонячних променів та потрапляння їх на тильну (робочу) сторону панелі.

Монокристалічні

Панелі виготовлені з якісного матеріалу, що забезпечує їх надійність, ефективність і тривалість функціонування.

Потужність батареї становить 280-300Вт. Зазначена потужність сонячної панелі Solar World зможе забезпечити Вам безперебійне функціонування всіх необхідних електроприладів.

Завдяки загартованому склу з низьким вмістом заліза і алюмінієвому сплаву рами панель характеризується довговічністю і ефективністю в роботі.

Робоча температура становить від -40 ° С до +80 ° С.

Панель типу double protect (подвійний захист) герметична і броньована, витримує всі погодні навантаження (вітер, сніг, град), захищена від попадання вологи і перетворює сонячну енергію із високим ККД до 20%.

Батарея Solar World виробляє на 10-20% більше енергії в порівнянні зі своїми аналогами конкурентів. Дуже зручна в монтажі, завдяки оптимальній вазі і кріпленням, які знаходяться на її поверхні.

Вартість сонячних панелей Solar World прийнятна і відповідає високій якості продукту.

Гарантія до 30 років.

Серія Sunmodule Bisun protect BIPV

Серія Sunmodule Bisun protect BIPV

Sunmodule Bisun protect BIPV 280Wp

Sunmodule Bisun protect BIPV 290Wp

Австрія

IBC Solar

IBC SOLAR AUSTRIA GMBH пропонує комплексні рішення для сонячних систем. Компанiя, як надавач послуг, виконує важливу функцію, поєднуючи різних користувачів з виробниками продуктів фотовольтаїки (сонячні модулі, блоки управління, накопичувачі, інвертори).

Монокристалічні

 • Матеріал виготовлення модуля – чистий монокристалічний кремній.
 • Матеріал рамки – алюміній.
 • Клас батарей А.
 • Гарантійний термін 12 років.
 • Термін експлуатації 25 років.

Виробляють електричну енергію при попаданні сонячних променів. Призначені для електрифікації заміських котеджів, АЗС, мотелів, готелів, кемпінгів, салонів мобільного зв'язку, фермерських господарств, мисливських будиночків.

Серія MonoSol VL4

Серія MonoSol VL4

Полікристалічні

 • Висока ефективність
 • Матеріал виготовлення модуля - чистий кремній
 • Матеріал рамки – алюміній
 • Першокласні сонячні модулі, виготовлені з полікристалічного силікону.
 • Максимально прозоре ARC скло
 • 100% перевірена якість
 • Клас А.
 • Гарантійний термін 10 років.
 • Термін експлуатації 25 років.

Виробляють електричну енергію при попаданні сонячних променів. Призначені для електрифікації заміських котеджів, АЗС, мотелів, готелів, кемпінгів, салонів мобільного зв'язку, фермерських господарств, мисливських будиночків.

Цікавий факт

Шведські поїзди, що перевозять руду, виробляють в 5 разів більше електроенергії, ніж споживають її при поїздці уздовж узбережжя. Додаткова енергія використовується для забезпечення електрикою найближчих міст

© Copyright. The Sun