Встановлення сонячних електростанцій Житомир та Україна

Сонячна компанія The Sun (WINWINBUD) сприяє виведенню України в цілому в енергетичне майбутнє. У 2017 році ми успішно посприяли створенню та впровадженню обласної програми відшкодування власникам сонячних електростанцій на Житомирщині. Наші "весняні" клієнти успішно отримали свої компенсації першими.

Сонячні електростанції під ключ

Ми пропонуємо такі види послуг, як консультація, проектування, продаж та встановлення обладнання. У нас найширший асортимент обладнання для встановлення сонячних електростанцій Житомир, які є в наявності на складах у Житомирі та інших областях України. Це дозволяє нам швидко та надійно доставити обладнання електростанції Житомир на об’єкт у будь-який куточок України під «гарячу» пропозицію клієнта, щоб задовольнити потреби замовника у будь-якому сегменті.

Наша компанія пропонує сонячні електростанції під ключ, а також допоміжну продукцію: контролери заряду, мережеві інвертори, кабель, конектори, та великий асортимент автоматичних та електричних приладів, а також готові комплексні рішення електростанцій різного типу та потужності. Ми працюємо напряму з виробниками та пропонуємо тільки оригінальне обладнання з гарантією брендів до 30 років. Тому купити сонячну електростанцію високої якості та тривалого терміну роботи ви можете, звернувшись саме до нас.

В нашому портфоліо є готові обєкти, які вже забезпечують власників безкоштовною електроенергією та приносять їм незалежний пасивний дохід!

Сонячна електростанція в Україні: найкраща ціна та якість

Сонячна електростанція в Україні Житомир, ціна якої у нас значно відрізняється від інших компаній, – це продукт сучасного покоління, який заощаджує кошти. У нас достатній досвід встановлення сонячних електростанцій, багато з яких підключені до Зеленого Тарифу як на Житомирщині, так і в інших регіонах України.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та відкритість в усіх питаннях – це наша серйозна перевага. Підписуючи з нами договір, кожен клієнт отримуєте гарантований результат - це готова сонячна електростанція з гарантією на продукцію та виконанні роботи!

 

Цікавий факт

У 1963 році Квебек націоналізував електрику. Це призвело до того, що 96 відсотків енергії Квебека надходить від гідроелектростанцій. Крім усього іншого, громадяни Квебека тепер платять за найнижчими тарифами на всьому континенті

© Copyright. The Sun