Що таке зелений тариф?

Зелений тариф - механізм, який призначається для заохочення населення з метою вироблення електроенергії за допомогою альтернативних джерел енергії. З таким тарифом ви значно заощаджуєте свої кошти на оплаті рахунків Обленерго, а також насолоджуєтесь ПАСИВНИМ доходом від продажу надлишків згенерованої енергії Сонця.

Зелений тариф на електроенергію в Україні та його переваги

Зелений тариф на електроенергію в Україні вже не новина й багато людей кожного дня переходять на цей механізм, тому що він має багато переваг. Отже розповімо детальніше.

  • Сонячні електростанції потужністю до 30 кВт можуть бути встановлені на території приватних господарств, які надалі продають енергоринку надлишкову електроенергію. Наприклад, на 2017 рік тарифікація становить 0,18 євро за 1 кВт*год електричної енергії, яку генерує така система. Таким чином окупність системи під «Зелений Тариф» становить від 5 до 8 років.
  • Щоб встановити сонячні електростанції під ключ зелений тариф, використовується сучасне обладнання світових брендів, комплектація яких запропонована нами на сторінці «Обладнання», серед яких ви можете придбати для себе найкращу комплектацію, яка буде задовольняти вас за ціновою політикою та якістю.
  • Щоб зрозуміти термін окупності Зеленого Тарифу треба ретельно розрахувати показники споживання, орієнтацію даху (або майбутньої металоконструкції) – вона має бути на південь, а також якість існуючої електричної мережі. Окупність встановлення такої системи залежить від сонячної активності, кута та розташування сонячних панелей, власного споживання, тощо, тому для кожного об’єкту вона індивідуальна. Але слід розуміти, що термін окупності такої системи сягає від 5 до 8 років в наших широтах.
  • Для підключення станції до Зеленого Тарифу необхідно мати перелік певної документації. Сонячні батареї Зелений Тариф для приватних домогосподарств та допоміжне обладнання мають бути якісними та сертифікованим в Україні. Постачальник повинен надати однолінійну схему, сертифікати і технічні паспорти на обладнання. Наша компанія має на запропонову на веб-сайті продукцію необхідну документацією від сертифікованих органів України.

 Таким чином, наші спеціалісти разом із Вами мають всі «інструменти» аби підібрати найоптимальнішу комплектацію системи на Вашому об’єкті, згідно ціни та якості обладнання.

 зелений тариф україна

Сумарне річне сонячне опромінювання 

Цікавий факт

З 70-х років, ядерна енергетика запобігла майже 2 мільйони смертей за рахунок зниження забруднення повітря

© Copyright. The Sun